foto1
Stale trudnościeralne
foto1
Blachy

Polska spółka - Miilux Poland Sp. z o.o., powstała w oparciu o kapitał i doświadczenie fińskiej Grupy Miilukangas, która obecnie (od grudnia 2016r.) jest jej 100% udziałowcem. Kontynuuje ona zapoczątkowaną w 1967 roku w Finlandii, działalność na światowym rynku maszyn i urządzeń przemysłowych.

Wieloletnie doświadczenie i stałe doskonalenie procesów pozwala oferować najwyższej jakości stale trudnościeralne w postaci blach oraz innych wyrobów o własnościach trudnościeralnych z przeznaczeniem dla odbiorców krajowych oraz zagranicznych.

Produkty trudnościeralne Miilux gwarantują najwyższą jakość i parametry żywotnościowe dzięki stosowanej technologii Hard from edge to edge.

 

Technologia ta eliminuje całkowicie strefy zmian cieplnych w materiale, co znacznie wydłuża żywotność całych urządzeń.

 

Poza blachami trudnościeralnymi do standardowych wyrobów Miilux’a należą m. in. :

  • robocze elementy koparek i ładowarek,
  • wykładziny przenośników górniczych,
  • płyty boczne kruszarek,
  • sita,
  • czerpaki oraz ostrza.

Wysoka dokładność wymiarowa sprawia, że wyroby Miilux mogą być dostarczane w formie elementów gotowych do dalszego montażu w maszynach i urządzeniach przemysłowych. Technologie Miilux cieszą się zaufaniem największych producentów maszyn górniczych, drogowych oraz pojazdów pancernych na świecie.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!